ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA TWARZ

SALON KOSMETYCZNY LILOO

Peeling kawitacyjny

Jest to zabieg oczyszczający skórę za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.
Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dekolcie oraz plecach. Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z masażem ultradźwiękami (jonoforezą).

Wskazania do zabiegu:
ˇ trądzik
ˇ przebarwienia
ˇ suchość skóry
ˇ zmarszczki
ˇ opuchlizna i sińca pod oczami

Efekty:
ˇ oczyszczenie skóry
ˇ ujędrnienie tkanek (mikromasaż)
ˇ leczenie trądziku
ˇ usuwanie martwych komórek, zaskórników
ˇ stymulacja metabolizmu komórek
ˇ efekt rozjaśnienia skóry


Zabieg Mikrodermabrazji

Zalety mikrodermabrazji:
ˇ bezpieczna kontrolowana głębokość ścierania
ˇ pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
ˇ nie ma ograniczeń wiekowych
ˇ zabieg jest bezbolesny
ˇ możliwość częstego powtarzania
ˇ alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego
ˇ likwidacja drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń
ˇ odnowa komórkowa
ˇ generalna regeneracja skóry
ˇ eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń posłonecznych
ˇ przyspieszenie krążenia krwi i limfy
ˇ zwiększenie absorbcji kosmetyków - odżywienie i nawilżenie
ˇ wzmocnienie zdolności obronnych skóry

Wskazania do mikrodermabrazji diamentowej:
ˇ trądzik pospolity (grudkowy, zaskórnikowy)
ˇ blizny potrądzikowe
ˇ łojotok
ˇ rozszerzone pory
ˇ zaskórniki, prosaki
ˇ blizny
ˇ przebarwienia i odbarwienia
ˇ uszkodzenia posłoneczne
ˇ szorstki, zrogowaciały naskórek
ˇ rozstępy
ˇ cellulit
ˇ wiotkość skóry
ˇ rogowacenie okołomieszkowe


Mezoterapia mikroigłowa z zastosowaniem Derma Pena

Za pomocą tradycyjnej metody odżywiania skóry można przenikać tylko w głąb wierzchniej warstwy naskórka. Ze względu na niską efaktywność (tylko 0,3%), po licznych badaniach naukowcy opracowali nową metodę: Mezoterapię Mikroigłową. Metoda ta efektywnie poprawia penetrację skóry, która staje się miła w dotyku i odżywiona.

Mezoterapia mikroigłowa stymuluje skórę do procesów samonaprawczych. Stymuluje jej warstwy i włókna w ok 8%, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej. Jest to sprawdzona metoda i najlepszy niechirurgiczny sposób leczeniu objawów starzenia. ZGTS Derma Roller to profesjonalne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, która jest jedną z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej. To innowacyjny sposób regeneracji i odbudowy skóry. Derma Roller ZGTS to wałeczek pokryty cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami, o różnej długości (wybierane indywidualnie do potrzeb skóry klienta) które w ciągu 5 minut dokonują blisko 250 tysięcy mikronakłóć na skórze. Jeden Derma Roller ZGTS starcza średnio na 6-9 zabiegów (zależy od części ciała na której zabieg jest wykonywany). Następnie Roller powinien zostać wyrzucony i zastąpiony nowym modelem. Zabieg może być mało komfortowy przy dłuższych igłach, dlatego przed zabiegiem można zastosować maść znieczulającą.


Elekrokoagulacja

Metoda elektrochirurgii polegająca na ścięciu białka za pomocą łuku elektrycznego. Zabieg bez wkłuwania igły w skórę - elektroda igłowa jest tylko przykładana do powierzchni naskórka w miejscu widocznej zmiany. Dzięki temu zabiegowi w szybki i bezbolesny sposób możemy pozbyć się zmian skórnych tj.:

ˇ kurzajki
ˇ włókniaki
ˇ drobne naczynia
ˇ prosówki

Po zabiegu w miejscu usuniętej zmiany pojawi się strupek, którego nie należy zdrapywać. Zaleca się odczekanie aż sam opadnie, a ranka zostanie zagojona. Uszkodzony zostaje tylko naskórek. Dzięki temu proces gojenia jest szybszy


Zabieg rozjaśniając-odmładzający z aktywną witaminą C

Rozjaśnienie skóry, wyrównanie jej kolorytu, walka z przebarwieniami, wzmocnienie naczynek krwionośnych, ich ochrona przed nadmiernym pękaniem raz hamowanie postępujących procesów starzenia się skóry poprzez wychwytywanie wolnych rodników
To tylko przykłady szerokiego wachlarza zastosowań tak dobrze Ci znanej witaminy C. Nic więc dziwnego, że jej przyswajanie jest tak istotne.

Od lat toczy się debata dotycząca najlepszej metody przyjmowania witaminy C. Farmaceuci obstają przy formie doustnej. Ale czy wiesz, że tylko nieliczny procent witaminy C spożywanej w postaci tabletek jest wykorzystywany przez organizm i to na rzecz pracy narządów wewnętrznych, a dla naszej skóry nie pozostaje niemalże nic?

Clarena znalazła na to sposób i skomponowała produkty z unikatową witaminą C tzw. AA2G

Jest to naturalnie występująca witamina C zabezpieczona przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych cząsteczką glukozy. Zachowuje ona całkowitą aktywność w kontakcie z czynnikami, które normalnie spowodowałyby jej unieczynnienie. To daje nam gwarancje, że nasze produkty przyniosą 100% efekty.


Kwas dermatologiczny Frost Peel 30% oraz 40%

Kwas trójchlorooctowy jest pochodną kwasu octowego. Stosowany w stężeniach 20-50%. Stężenie dobierane idywidualnie, od tego zależy bowiem czy działanie jest powierzchniowe, czy głębokie, co przekłada się na późniejszy efekt zabiegu.

Peeling TCA jest najsilniejszym kwasem organicznym stosowanym do zabiegów złuszczania naskórka. Głębokie złuszczanie naskórka uzyskuje się po zastosowaniu kilku warstw preparatu TCA, co powoduje złuszczanie naskórka na całej grubości i penetrację do warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Po nałożeniu peelingu na skórę dochodzi do koagulacji białek naskórka, co przejawia się powierzchownym zbieleniem skóry. Następnie powstaje rumień i obrzęk. W ciągu 3-5 dni, naskórek brązowieje i zaczyna się złuszczać. Po około 2 tygodniach proces złuszczania jest zakończony. Po zabiegu skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji, a w ciągu następnego miesiąca konieczna jest intensywna ochrona przeciw promieniowaniu UV.

Wskazania do zabiegu:
ˇ zmarszczki
ˇ rogowacenie starcze
ˇ trądzik grudkowo-krostny
ˇ wiotkość (atonia) skóry
ˇ plamy soczewicowate
ˇ blizny potrądzikowe
ˇ świeże blizny pourazowe

Efekty
ˇ zlikwidowanie drobnych zmarszczek
ˇ wyrównanie kolorytu skóry
ˇ regeneracja skóry
ˇ spłycenie blizn potrądzikowych
ˇ rozjaśnienie przebarwień


W Studio Liloo dostępnych jest szereg innych zabiegów na twarz.
Wszystko po to abyś znów poczuła się piękna... Zadzwoń i umów się na wizytę.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

UL. POLSKA 74, POZNAŃ

tel. 508222694