PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Pielęgnacja dłoni

Manicure klasyczny to jedne z podstawowych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych, jest to też najszybszy sposób na poprawienie sobie samopoczucia oraz regeneracja dla skóry dłoni oraz paznokci.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi tj.:
ˇ manicure klasyczny
ˇ manicure frencz
ˇ pakiet manicure Spa

W pakiecie Manicure Spa mogą Państwo liczyć nie tylko na regeneracje paznokci ale również wygładzenie i wypielęgnowanie skóry dłoni dzięki zabiegowi parafinowemu. Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Wzmacnia zarówno skórę jak i paznokcie. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilku dni.


Manicure hybrydowy
  PROMOCJA!

Jest to zabieg polecany dla każdej z pań, które cenią sobie wygodę i elegancję. Oprócz tradycyjnego przygotowania paznokci oraz usunięcia skórek nakładany jest kolor, który utrzymuje się na paznokciach przez 2-3 tygodnie bez odprysków, odciśnięć bez żadnych defektów. A wszystko to trwa nie dłużej niż standartowy manicure.


Przedłużanie paznokci metodą żelową


Każda z pań, która chciałaby mieć przedłużone paznokcie metodą żelową jest traktowana indywidualnie. Metody oraz rodzaje żeli dobierane są do potrzeb paznokci i rodzaju wykonywanej pracy przez klientów.

Pielęgnacja stóp

Zdrowe i perfekcyjnie wypielęgnowane stopy to podstawa naszego doskonałego samopoczucia oraz jeden z najistotniejszych aspektów urody. Wiadomo, że noszenie ciasnego, pełnego obuwia nie sprzyja im, więc należy pamiętać o regularnym pedicure. Taki zabieg zapewni Państwa stopom ukojenie, przywróci piękny wygląd oraz sprawność. Pedicure to nie tylko pielęgnacja paznokci ale również całej podeszwy stopy. W naszym salonie mogą Państwo liczyć na miłą i fachową obsługę oraz indywidualne, rzetelne podejście do każdego klienta.Zabiegi pielęgnacyjne na twarz zobacz>
Zabiegi pielęgnacyjne na ciało zobacz>

Oferta
...
Galeria
  
Strona główna