PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

SALON KOSMETYCZNY LILOO

Manicure

Manicure klasyczny to jedne z podstawowych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych, jest to też najszybszy sposób na poprawienie sobie samopoczucia oraz regeneracja dla skóry dłoni oraz paznokci.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi tj.:
ˇ manicure klasyczny
ˇ manicure frencz


Manicure hybrydowy

Jest to zabieg polecany dla każdej z pań, które cenią sobie wygodę i elegancję. Oprócz tradycyjnego przygotowania paznokci oraz usunięcia skórek nakładany jest kolor, który utrzymuje się na paznokciach przez 2-3 tygodnie bez odprysków, odciśnięć bez żadnych defektów. A wszystko to trwa nie dłużej niż standartowy manicure.


Pielęgnacja stóp

Zdrowe i perfekcyjnie wypielęgnowane stopy to podstawa naszego doskonałego samopoczucia oraz jeden z najistotniejszych aspektów urody. Wiadomo, że noszenie ciasnego, pełnego obuwia nie sprzyja im, więc należy pamiętać o regularnym pedicure. Taki zabieg zapewni Państwa stopom ukojenie, przywróci piękny wygląd oraz sprawność. Pedicure to nie tylko pielęgnacja paznokci ale również całej podeszwy stopy. W naszym salonie mogą Państwo liczyć na miłą i fachową obsługę oraz indywidualne, rzetelne podejście do każdego klienta.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

UL. POLSKA 74, POZNAŃ

tel. 508222694