MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

SALON KOSMETYCZNY LILOO

METODA CIENIA

Efektywna metoda cienia umożliwia skorygowanie kształtu brwi i wyrównanie asymetrii. Końcowy efekt jest podobny do tego, który można uzyskać przy pomocy kredki do brwi czy cienia. Brwi permanentne metodą cienia zapewnia elegancki efekt i daje nam możliwość stopniowego uzupełniania barwnika z gwarancją trwale subtelnego wyglądu.

METODA OMBRE

Makijaż permanentny brwi ombre wykonuje się za pomocą jednorazowej igły, którą wprowadza się pod skórę delikatny pigment. Aplikacja jest wykonywana bardzo delikatnymi ruchami. Daje to efekt delikatnego rysunku na skórze – jakby był na nią nałożony cień. Różni się jednak od metody cieniowania brwi tym, że od nasady brwi ombre są jaśniejsze, a na końcu trochę ciemniejsze.

MICROBLADING (METODA PIÓRKOWA)

Microblading to metoda, która polega na wprowadzaniu pigmentu za pomocą mikroostrza do warstwy kolczystej naskórka. Taki zabieg sprawia, że brwi wyglądają naturalnie, ale jednocześnie są równe i mają piękny kształt.
Naturalny efekt uzyskuje się poprzez dorysowywanie włosków na skórze. Pozwala to ukryć mankamenty urody takie jak: nieprawidłowy kształty oka, asymetrię brwi, blizny po kolczykach. Nadaje brwiom gęstości i wyrazistości, pozwala stworzyć łuk brwiowy od początku do końca, przy użyciu pigmentu najbardziej zbliżonego do naturalnego. Klientka nie traci przy tym czasu na ciągłe poprawki, efektem tego trwałego zabiegu będzie cieszyć się przez całą dobę i w każdych okolicznościach. Po upływie roku kolor brwi może blaknąć, wtedy zaleca się zabieg uzupełniający (dopigmentowanie).

METODA MIESZANA

Jedna z bardziej popularnych metod makijażu permanentnego. Połączenie techniki cienia z metodą piórkową. Za pomocą tej metody można uzyskać naturalny efekt dostosowany do potrzeb klienta, aby wyrównać asymetrię i niedoskonałości łuków brwiowych. Czasami obie metody wykonuje się podczas jednego zabiegu albo microblading dodaje się przy dopigmentowaniu po 4-8 tygodniach.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

UL. POLSKA 74, POZNAŃ

tel. 508222694