ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA CIAŁO

SALON KOSMETYCZNY LILOO

Zabieg Mikrodermabrazji

Zalety mikrodermabrazji:
ˇ bezpieczna kontrolowana głębokość ścierania
ˇ pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
ˇ nie ma ograniczeń wiekowych
ˇ zabieg jest bezbolesny
ˇ możliwość częstego powtarzania
ˇ alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego
ˇ likwidacja drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń
ˇ odnowa komórkowa
ˇ generalna regeneracja skóry
ˇ eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń posłonecznych
ˇ przyspieszenie krążenia krwi i limfy
ˇ zwiększenie absorbcji kosmetyków - odżywienie i nawilżenie skóry
ˇ wzmocnienie zdolności obronnych skóry

Elekrokoagulacja

Metoda elektrochirurgii polegająca na ścięciu białka za pomocą łuku elektrycznego. Zabieg bez wkłuwania igły w skórę - elektroda igłowa jest tylko przykładana do powierzchni naskórka w miejscu widocznej zmiany. Dzięki temu zabiegowi w szybki i bezbolesny sposób możemy pozbyć się zmian skórnych tj.:

ˇ kurzajki
ˇ włókniaki
ˇ drobne naczynia
ˇ prosówki

Po zabiegu w miejscu usuniętej zmiany pojawi się strupek, którego nie należy zdrapywać. Zaleca się odczekanie aż sam opadnie, a ranka zostanie zagojona. Uszkodzony zostaje tylko naskórek. Dzięki temu proces gojenia jest szybszy.


Mezoterapia mikroigłowa z zastosowaniem Derma Rollera

Czym jest Mezoterapia Mikroigłowa?
Za pomocą tradycyjnej metody odżywiania skóry można przenikać tylko w głąb wierzchniej warstwy naskórka. Ze względu na niską efaktywność (tylko 0,3%), po licznych badaniach naukowcy opracowali nową metodę: Mezoterapię Mikroigłową. Metoda ta efektywnie poprawia penetrację skóry, która staje się miła w dotyku i odżywiona. Mezoterapia mikroigłowa stymuluje skórę do procesów samonaprawczych. Stymuluje jej warstwy i włókna w ok 8%, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej. Jest to sprawdzona metoda i najlepszy niechirurgiczny sposób leczeniu objawów starzenia.

ZGTS Derma Roller to profesjonalne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, która jest jedną z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej. To innowacyjny sposób regeneracji i odbudowy skóry. Derma Roller ZGTS to wałeczek pokryty cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami, o różnej długości (wybierane indywidualnie do potrzeb skóry klienta) które w ciągu 5 minut dokonują blisko 250 tysięcy mikronakłóć na skórze. Jeden Derma Roller ZGTS starcza średnio na 6-9 zabiegów (zależy od części ciała na której zabieg jest wykonywany). Następnie Roller powinien zostać wyrzucony i zastąpiony nowym modelem. Zabieg może być mało komfortowy przy dłuższych igłach, dlatego przed zabiegiem można zastosować maść znieczulającą.

Wskazania
ˇ rewitalizacja
ˇ rozszerzone pory
ˇ sucha, szorstka skóra
ˇ blizny potrądzikowe
ˇ rozjaśnianie skóry i usuwanie przebarwień
ˇ wygładzanie zmarszczek
ˇ odmładzanie okolic oczu
ˇ poprawa jędrności skóry
ˇ zmniejszenie cellulitu
ˇ terapia przeciw rozstępomUMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

UL. POLSKA 74, POZNAŃ

tel. 508222694